Series Points Standings

SDTA 2020

Racer SearchPrint this ReportExport this Report to Microsoft Excel
  ·  · 
50 cc 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - JAKOB LEPPER
#17 - APOPKA, FL
  1st1st1st1st1st1st 150
2nd - MCKINLEY LEPPER
#04 - APOPKA, FL
  2nd3rd3rd 3rd4th 98 (-52)
3rd - MARLEY GARCIA
#14 - , 
     2nd2nd3rd 79 (-71)
4th - NICHOLAS ACHATZ
#126 - , 
   2nd     27 (-123)
4th - MASON HARPER
#7 - KEYSTONE HEIGHTS, FL
    2nd    27 (-123)
4th - LANDON WILSON
#12 - , 
       2nd 27 (-123)
7th - EMILY FUSSELL
#20 - ARCHER, FL
      4th  23 (-127)
65 cc 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - BRODY HANSON
#99 - DUNNELLON, FL
1st1st1st1st1st1st1st1st 240
2nd - JAKOB LEPPER
#17 - APOPKA, FL
2nd2nd4th3rd3rd2nd3rd2nd 206 (-34)
3rd - LANE FUSSELL
#2 - ARCHER, FL
3rd3rd6th5th4th3rd5th5th 180 (-60)
4th - WHEELER METZLER
#51 - HIGH SPRINGS, FL
5th4th2nd4th 4th4th3rd 165 (-75)
5th - LIAM MCROBERTS
#00 - PLANT CITY, FL
6th6th7th 5th5th6th4th 139 (-101)
6th - JULIEN PADILLA
#8 - LUTZ, FL
4th  2nd2nd 2nd6th 123 (-117)
7th - CORBIN GOMILLION
#25c - BELLVIEW, FL
 5th5th 6th    61 (-179)
8th - JOSHUA PIERCE
#24 - DUNNELLON, FL
  3rdDNS     25 (-215)
85 cc 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - BRODY HANSON
#99 - DUNNELLON, FL
2nd1st2nd1st1st1st2nd1st 231
2nd - HAYDEN LABARRE
#21 - ORANGE PARK, FL
3rd 1st3rd2nd2nd1st2nd 191 (-40)
3rd - JAKOB LEPPER
#17 - APOPKA, FL
5th2nd3rd4th4th5th4th4th 186 (-45)
4th - LANE FUSSELL
#2 - ARCHER, FL
6th3rd6th7th5th4th3rd3rd 174 (-57)
5th - TRENTON RIVERA
#3r - DELAND, FL
DNS6th5th9th6th8th8th6th 121 (-110)
6th - IVY MCROBERTS
#32c - PLANT CITY, FL
9th4th  7th6th6th5th 112 (-119)
7th - WHEELER METZLER
#51 - HIGH SPRINGS, FL
8th5thDNF6th 7th5th  110 (-121)
8th - JULIEN PADILLA
#8 - LUTZ, FL
7th  5th3rd 7thDNF 97 (-134)
9th - KAYDEN ROBERTS
#91 - TRENTON , FL
4th  DNS 3rd   48 (-183)
10th - ALLEN PIERCE
#11 - , 
  4th8th     38 (-193)
11th - LANDEN SMITH
#24 - PENSACOLA, FL
1st        30 (-201)
12th - JORDAN GOETZ
#10 - LUTZ, FL
   2nd     27 (-204)
Youth Open 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - BRODY HANSON
#99 - DUNNELLON, FL
1st1st1st2nd2nd1st1st1st 234
2nd - LANE FUSSELL
#2 - ARCHER, FL
3rd3rd4th5th4th3rd3rd3rd 192 (-42)
3rd - HAYDEN LABARRE
#21 - ORANGE PARK, FL
2nd 2nd3rd1st2nd2nd2nd 190 (-44)
4th - JAKOB LEPPER
#17 - APOPKA, FL
 2nd3rd4th3rd4th   123 (-111)
5th - JORDAN GOETZ
#10 - LUTZ, FL
   1st     30 (-204)
Open Novice 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - DANIEL WALLACE
#627 - TAMPA, FL
3rd2nd2nd2nd2ndDNF4th3rd 196
2nd - HAYDEN LABARRE
#21 - ORANGE PARK, FL
2nd 1st1st3rd2nd2nd4th 189 (-7)
3rd - SHANE BRITT
#9c - TARPON SPRINGS, FL
4th 3rd5th5th3rd6th  134 (-62)
4th - GEORGE LETOKIS
#58 - , 
     5th8th2nd 63 (-133)
5th - CHRIS ROBERTS
#81 - TRENTON , FL
5th  3rd DNF   61 (-135)
6th - KOTANO WARTANABE
#31x - , 
     1st1st  60 (-136)
7th - ADAM SEIBERT
#188 - JACKSONVILLE, FL
    6th4th 7th 59 (-137)
8th - THOMAS CERCIELLO JR
#90 - EUSTIS, FL
    4th  1st 53 (-143)
9th - JORDAN GOETZ
#10 - LUTZ, FL
DNS   1st 5th  51 (-145)
10th - HUNTER LONGSHORE
#51 - , 
     6th9th  32 (-164)
11th - LANDEN SMITH
#24 - PENSACOLA, FL
1st        30 (-166)
11th - CAUY SPRINKLE
#94 - , 
 1st       30 (-166)
13th - SHA SAWAI
#4 - , 
      3rd  25 (-171)
13th - DAN CRENSHAW
#416 - TRINITY, FL
 3rd       25 (-171)
15th - JAMES ROLLAND
#369 - , 
   4th     23 (-173)
16th - MATTHEW BLACKMON
#47b - , 
       5th 21 (-175)
17th - JON COOK
#060 - , 
       6th 19 (-177)
17th - TRACY BECK
#2 - PORT ORANGE, FL
   6th     19 (-177)
19th - DAVE ZIKE
#50 - SAVANNAH, GA
      7th  17 (-179)
20th - JON FOY
#47 - , 
      10th  11 (-185)
Open Amateur 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - HAYDEN LABARRE
#21 - ORANGE PARK, FL
4th 1st3rd3rd2nd2nd3rd 182
2nd - THOMAS CERCIELLO JR
#90 - EUSTIS, FL
3rdDNF 7th4th3rd5th2nd 161 (-21)
3rd - DANIEL WALLACE
#627 - TAMPA, FL
  2nd4th1st4th3rd6th 147 (-35)
4th - SHANE BRITT
#9c - TARPON SPRINGS, FL
5th 3rd8th6th5th6th  120 (-62)
5th - JORDAN GOETZ
#10 - LUTZ, FL
DNF   2nd 4th  67 (-115)
6th - KOTANO WARTANABE
#31x - , 
     1st1st  60 (-122)
7th - GABRIEL DA SILVA
#444 - VERO BEACH, FL
2nd  2ndDNS    54 (-128)
8th - ADAM SEIBERT
#188 - JACKSONVILLE, FL
    7th6th 8th 51 (-131)
9th - DALTON PAYNE
#7 - FLORAL CITY, FL
    5th  4th 44 (-138)
10th - GEORGE LETOKIS
#58 - , 
     7th 5th 38 (-144)
11th - LEE BLACKMON
#47x - , 
       1st 30 (-152)
11th - CAUY SPRINKLE
#94 - , 
   1st     30 (-152)
11th - LANDEN SMITH
#24 - PENSACOLA, FL
1st        30 (-152)
11th - HUEY ROBINSON
#25 - OXFORD, FL
 1st       30 (-152)
15th - PARKER ROBINSON
#12 - OXFORD, FL
 2nd       27 (-155)
16th - JOSEPH GIANNOTTO
#484 - HASTINGS, FL
   5th     21 (-161)
17th - CHRIS ROBERTS
#81 - TRENTON , FL
   6th     19 (-163)
17th - STEVE LABARRE
#27 - DELTONA , FL
6th        19 (-163)
19th - SHA SAWAI
#4 - , 
      7th  17 (-165)
19th - MATTHEW BLACKMON
#47b - , 
       7th 17 (-165)
30+ 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - WALT BEVENS
#7q - WEST MELBOURNE, FL
2nd2nd3rd2nd1st2nd1st2nd 220
2nd - MIKE METZLER
#51 - HIGH SPRINGS, FL
1st1st2nd1st 3rd2nd  169 (-51)
3rd - JEREMY LANIER
#57 - APOPKA, FL
4th3rd4th3rd4th4th4thDNS 165 (-55)
4th - BRIAN ANDERSON
#33 - OLDSMAR, FL
3rdDNS1stDNS 1st3rd4th 133 (-87)
5th - RJ OVERHOLT
#71 - , 
       1st 30 (-190)
6th - BEN GROH
#11 - CINCY, 
    2nd    27 (-193)
7th - MIKE LUCZAH
#96 - , 
    3rd    25 (-195)
7th - LEE BLACKMON
#47x - , 
       3rd 25 (-195)
9th - JOSEPH GIANNOTTO
#484 - HASTINGS, FL
   4th     23 (-197)
10th - ADAM SEIBERT
#188 - JACKSONVILLE, FL
    5th    21 (-199)
10th - MATT JENSEN
#68 - , 
     5th   21 (-199)
50+ 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - WALT BEVENS
#7q - WEST MELBOURNE, FL
2nd1st2nd3rd1st1st2nd2nd 223
2nd - KURT BRADY
#57 - DELAND, FL
1st2nd3rd2nd 2nd1st1st 196 (-27)
3rd - GARY BOYLE
#73c - PORT ORANGE, FL
3rd3rd1st 2nd3rd3rd3rd 182 (-41)
4th - RD-JR DELACQUESEAUX JR
#8c - TARPON SPRINGS, FL
4th 4th4th3rd5th5th  136 (-87)
5th - CARL NABINGER
#44b - NEW PORT RICHEY, FL
DNF 5th7thDNSDNS6th4th 101 (-122)
6th - IVAN CARL
#36 - COLUMBUS, OH
   1stDNF    47 (-176)
7th - BARRY OWNBY
#111d - NEW SAMYRA, FL
     4th4thDNS 46 (-177)
8th - BRYON LONG
#71d - SCREVEN, GA
 4th 5th     44 (-179)
9th - DEIMLIMG DAN
#68 - , 
    4th    23 (-200)
10th - JOE LEWIS
#44 - , 
 5th       21 (-202)
10th - SQUEEZER CAHILL
#713 - PLANT CITY, FL
    5th    21 (-202)
12th - JAMES ROLLAND
#369 - , 
   6th     19 (-204)
12th - DAVE ZIKE
#50 - SAVANNAH, GA
     6thDNS  19 (-204)
60+ 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - MICHAEL SPRINGER
#75 - SARASOTA, FL
2nd1st2nd4th1st4th2nd4th 210
2nd - CARL NABINGER
#44b - NEW PORT RICHEY, FL
1st 1st5th3rd5th4th2nd 177 (-33)
3rd - JERRY LACY
#44 - BOYNTON BEACH, FL
5th4th5th6th5thDNS7th7th 139 (-71)
4th - BARRY OWNBY
#111d - NEW SAMYRA, FL
    2nd2nd1st5th 105 (-105)
5th - JOHN WILLIS
#11 - WEBSTER, FL
4th2nd4th   6th  92 (-118)
6th - KEN DAVIS
#17 - HINESVILLE, GA
   2nd 1st 1st 87 (-123)
7th - ROBERT GORDON
#61 - , 
3rd   4th6th   67 (-143)
8th - DAVID COON
#25c - ST CLOUD, FL
 DNS3rd DNS 3rd  50 (-160)
9th - JOHN COLAVITO
#18 - FT LAUDERDALE, FL
DNF3rdDNSDNS     42 (-168)
10th - WARREN BAUGHN
#59 - , 
      5th6th 40 (-170)
11th - LARRY DAVIS
#62 - WALTHOUNVILLE, GA
   1st     30 (-180)
12th - REINHARDT GOETZ
#10 - LUTZ, FL
       3rd 25 (-185)
12th - JOE COLAVITO
#18 - POLK CITY, FL
     3rd   25 (-185)
12th - DAVE GABERT
#93 - PORT ST LUCIE, FL
   3rd     25 (-185)
15th - WARD JONES
#66q - PLANT CITY , FL
     DNFDNSDNS 15 (-195)
Vintage Open 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - BRIAN ANDERSON
#33 - OLDSMAR, FL
2nd1st1st2nd2nd2nd2nd3rd 220
2nd - THOMAS CERCIELLO
#90b - EUSTIS, FL
1st4th 10th1st1st1st1st 184 (-36)
3rd - RD-JR DELACQUESEAUX JR
#8c - TARPON SPRINGS, FL
3rd 2nd3rd6th4th6th  138 (-82)
4th - GARY BOYLE
#73c - PORT ORANGE, FL
4th7th3rd 7th 4th2nd 132 (-88)
5th - JEREMY LANIER
#57 - APOPKA, FL
7th9th5th8th9th7th7thDNF 130 (-90)
6th - WARD JONES
#66q - PLANT CITY , FL
6th5th4th9th 6thDNS4th 118 (-102)
7th - BARRY OWNBY
#111d - NEW SAMYRA, FL
    8th3rd3rd5th 86 (-134)
8th - JOE COLAVITO
#18 - POLK CITY, FL
5th6thDNFDNS  5th  80 (-140)
9th - BRYON LONG
#71d - SCREVEN, GA
 3rd 1st     55 (-165)
10th - AARON WORTHINGTON
#47 - LAKELAND, FL
   5th3rd    46 (-174)
11th - TREVOR QUAYLE
#1 - , 
   4thDNF    34 (-186)
11th - MIKE ELLER
#83 - NEW PORT RICHIE, FL
8th  6th     34 (-186)
13th - CAUY SPRINKLE
#94 - , 
 2nd       27 (-193)
14th - BEN GROH
#11 - CINCY, 
    4th    23 (-197)
15th - RODNEY CROCKETT
#29 - BOYNTON BEACH, FL
DNS    5th   21 (-199)
15th - KURT BRADY
#57 - DELAND, FL
    5th    21 (-199)
17th - GARTH BROW
#15 - TAMPA, FL
       DNF 17 (-203)
17th - RUSTY CARVALHO
#97 - SEMINOLE, FL
   7th     17 (-203)
19th - JOE LEWIS
#44 - , 
 8th       15 (-205)
20th - KEN KNOOP
#14 - PINELLAS PARK, FL
 10th       11 (-209)
Hooligan 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - AARON WORTHINGTON
#47 - LAKELAND, FL
1st  2nd2nd    84
2nd - TREVOR QUAYLE
#1 - , 
   1st1st1st   60 (-24)
3rd - MIKE ELLER
#83 - NEW PORT RICHIE, FL
2nd  3rd     52 (-32)
4th - RUSTY CARVALHO
#97 - SEMINOLE, FL
3rd  4th     48 (-36)
5th - SQUEEZER CAHILL
#713 - PLANT CITY, FL
    3rd    25 (-59)
6th - JOE WHITCOMB
#28 - , 
4th        23 (-61)
6th - MIKE LUCZAH
#96 - , 
    4th    23 (-61)
8th - LANCE JOUBERT
#0 - SYDNEY AUSTRALIA, 
   5th     21 (-63)
Mad Dawg 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - MICHAEL SPRINGER
#75 - SARASOTA, FL
3rd1st1st2nd2nd1st2nd  141
2nd - VAN RAYBURN
#44 - ORANGE CITY, FL
   1st1st 1st  90 (-51)
3rd - DAVE ZIKE
#50 - SAVANNAH, GA
   3rd 2nd 3rd 77 (-64)
4th - GEORGE LETOKIS
#58 - , 
     3rd3rd4th 73 (-68)
5th - J REAS
#48 - , 
    4th  2nd 50 (-91)
6th - JOHN WILLIS
#11 - WEBSTER, FL
   4th6thDNS   42 (-99)
7th - JEFF EARL
#46 - , 
       1st 30 (-111)
8th - RYAN METZGER
#21 - , 
    DNF  8th 28 (-113)
9th - DAN CRENSHAW
#416 - TRINITY, FL
 2nd       27 (-114)
10th - MIKE ANDERSON
#26 - , 
 3rd       25 (-116)
10th - TANNER REECE
#40 - CIN, OH
    3rd    25 (-116)
12th - HUNTER LONGSHORE
#51 - , 
      4th  23 (-118)
13th - TEAGG HOBBS
#79 - , 
       5th 21 (-120)
13th - TIM GUNDLACH
#82t - MELBOURNE BEACH, FL
   5th     21 (-120)
13th - DON BLYAR JR
#2 - UMATILLA, FL
    5th    21 (-120)
13th - JON FOY
#47 - , 
      5th  21 (-120)
17th - SAM JENSEN
#31 - ORLANDO , FL
   6th     19 (-122)
17th - ADAM SEIBERT
#188 - JACKSONVILLE, FL
       6th 19 (-122)
19th - KENNETH STEVE
#00 - DUNDALK, MD
   7th     17 (-124)
19th - MATT ANDERSON
#26 - FT LAUDERDALE, FL
  2nd 7th    17 (-124)
19th - MATT BERKINS
#13 - , 
       7th 17 (-124)
$$Pro-Am Singles $$ 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - GREG BOYLE
#73c - PORT ORANGE, FL
4th2nd2nd3rd 2nd7th6th 165
2nd - BRIAN MCROBERTS
#34 - PLANT CITY, FL
8th6th5th 5th3rd 8th 116 (-49)
3rd - MIKE METZLER
#51 - HIGH SPRINGS, FL
10th5thDNF9th 6th10th  88 (-77)
4th - JACOB COATS
#150 - OCALA, FL
 4th1st8th6th    87 (-78)
5th - JUSTIN JONES
#91 - PENSACOLA, FL
2nd   1st  2nd 84 (-81)
6th - BOBBY LUPICA
#15 - , 
    4th4th3rd  71 (-94)
7th - TREVOR QUAYLE
#1 - , 
   4th3rd5th   69 (-96)
8th - BRANDON ROBINSON
#44 - OXFORD, PA
   1st   1st 60 (-105)
9th - CORY TEXTER
#65 - WILLOW STREET, PA
     1st4th  53 (-112)
10th - PARKER ROBINSON
#12 - OXFORD, FL
DNS3rd3rd      50 (-115)
11th - DEREK BARNER
#7 - OCALA, FL
5th 4th      44 (-121)
12th - TREVOR BRUNNER
#211 - PENSACOLA, FL
7th      3rd 42 (-123)
13th - DALTON HOUSER
#152 - OCALA, FL
6th7th       36 (-129)
14th - SANDRIANA SHIPMAN
#55 - JACKSONVILLE, FL
    7th7th   34 (-131)
15th - CAUY SPRINKLE
#94 - , 
 DNF 7th     32 (-133)
16th - TRENT LOWE
#48 - , 
      1st  30 (-135)
16th - KENNY COOLBETH
#2 - CENTER HILL, FL
 1st       30 (-135)
16th - DALTON GAUTHIER
#122 - PENSACOLA, FL
1st        30 (-135)
19th - GABRIEL DA SILVA
#444 - VERO BEACH, FL
11th  6thDNS    28 (-137)
20th - DALLAS DANIELS
#163 - MALTOON, IL
   2nd     27 (-138)
20th - KODY KOPP
#43 - , 
      2nd  27 (-138)
20th - CODY JOHNCOX
#96 - ATTICA, NY
    2nd    27 (-138)
23rd - DYLAN HOUSER
#3 - OCALA, FL
9th DNF      26 (-139)
24th - MORGAN MISCHLER
#12 - PENSACOLA, FL
3rd        25 (-140)
25th - HAYDEN LABARRE
#21 - ORANGE PARK, FL
     8th11th  24 (-141)
26th - JAMES RISPOLI
#71 - , 
       4th 23 (-142)
27th - DOMENICK DAVIDS
#72 - CALLAHAN, FL
   5th     21 (-144)
27th - SAMMY HALTBERT
#69 - , 
       5th 21 (-144)
27th - BILLY ROSS
#9r - , 
      5th  21 (-144)
30th - KYLER ADAMS
#92 - , 
      6th  19 (-146)
31st - RYAN WELLS
#94 - , 
       7th 17 (-148)
32nd - JARED LOWE
#23 - , 
      8th  15 (-150)
33rd - HIDEYUDI OKADA
#42 - , 
      9th  13 (-152)
33rd - GARTH BROW
#15 - TAMPA, FL
DNS DNF DNS    13 (-152)
33rd - LOGAN MCGRANE
#19 - , 
       9th 13 (-152)
36th - JORDAN GOETZ
#10 - LUTZ, FL
      12th  7 (-158)
$$Pro Open$$ 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - GREG BOYLE
#73c - PORT ORANGE, FL
4th2nd1st3rd 2nd4th6th 174
2nd - BRIAN MCROBERTS
#34 - PLANT CITY, FL
8th4th5th DNF3rdDNS8th 116 (-58)
3rd - JACOB COATS
#150 - OCALA, FL
 3rd3rd5th5th    92 (-82)
4th - JUSTIN JONES
#91 - PENSACOLA, FL
2nd   1st  2nd 84 (-90)
5th - BOBBY LUPICA
#15 - , 
    3rd4th5th  69 (-105)
6th - DALTON HOUSER
#152 - OCALA, FL
6th5th   5th   61 (-113)
7th - BRANDON ROBINSON
#44 - OXFORD, PA
   1st   1st 60 (-114)
8th - DOMENICK DAVIDS
#72 - CALLAHAN, FL
   4th4th    46 (-128)
9th - DEREK BARNER
#7 - OCALA, FL
5th 4th      44 (-130)
10th - TREVOR BRUNNER
#211 - PENSACOLA, FL
DNF      3rd 34 (-140)
11th - NOAH CHAMBERS
#90 - , 
     7th8th  32 (-142)
11th - DYLAN HOUSER
#3 - OCALA, FL
7th DNF      32 (-142)
13th - TRENT LOWE
#48 - , 
      1st  30 (-144)
13th - CORY TEXTER
#65 - WILLOW STREET, PA
     1stDNS  30 (-144)
13th - DALTON GAUTHIER
#122 - PENSACOLA, FL
1st        30 (-144)
13th - KENNY COOLBETH
#2 - CENTER HILL, FL
 1st       30 (-144)
17th - KODY KOPP
#43 - , 
      2nd  27 (-147)
17th - DALLAS DANIELS
#163 - MALTOON, IL
   2nd     27 (-147)
17th - CODY JOHNCOX
#96 - ATTICA, NY
    2nd    27 (-147)
17th - PARKER ROBINSON
#12 - OXFORD, FL
DNS 2nd      27 (-147)
21st - MORGAN MISCHLER
#12 - PENSACOLA, FL
3rd        25 (-149)
21st - BILLY ROSS
#9r - , 
      3rd  25 (-149)
23rd - JAMES RISPOLI
#71 - , 
       4th 23 (-151)
24th - SAMMY HALTBERT
#69 - , 
       5th 21 (-153)
25th - JARED LOWE
#23 - , 
      6th  19 (-155)
25th - PARKER NORRIS
#24 - , 
  6th      19 (-155)
25th - OKADA HZDEYUKZ
#42 - , 
     6th   19 (-155)
28th - KYLER ADAMS
#92 - , 
      7th  17 (-157)
28th - RYAN WELLS
#94 - , 
       7th 17 (-157)
30th - GARTH BROW
#15 - TAMPA, FL
DNS DNF DNS    15 (-159)
31st - LOGAN MCGRANE
#19 - , 
       9th 13 (-161)
Open Quad 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - JEREMY LANIER
#57 - APOPKA, FL
3rd1st3rd3rd1st1st1st4th 188
2nd - DUSTIN BEATTY
#2 - MARCO ISLAND, FL
 2nd1st2nd   1st 87 (-101)
3rd - JOHNNY VANCE
#111 - ROCKLEDGE, FL
     2nd2nd3rd 79 (-109)
4th - CALEB BEATTY
#2x - MARCO ISLAND, FL
  2nd4th   2nd 77 (-111)
5th - JEFF SINN
#5 - DADE CITY, FL
1st   2nd    57 (-131)
6th - JOE SWATLAND
#64 - , 
     3rdDNF  50 (-138)
7th - TRE WARNER
#33 - CENTER HILL, FL
4th   3rd    48 (-140)
8th - KENNY BULLINGTON
#229 - , 
   1st     30 (-158)
9th - RICK MORTENSEN
#31 - SEBRING, FL
2nd        27 (-161)
10th - TYLER REYNOLDS
#9aa - , 
    4th    23 (-165)
Youth Quad 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - EMILY FUSSELL
#20 - ARCHER, FL
2nd2nd1st1st1st1st1st1st 174
2nd - STELLA PONCE
#13 - OCALA, FL
DNF3rd 2nd2nd 2nd2nd 158 (-16)
3rd - LANE FUSSELL
#2 - ARCHER, FL
1st1st2ndDNSDNF  6th 102 (-72)
4th - SHAWN BUTLER
#5 - , 
     2nd3rd5th 46 (-128)
5th - MADDOX BEATTY
#5x - MARCO ISLAND, FL
       3rd 25 (-149)
5th - ARIEL HARPER
#1 - KEYSTONE HEIGHTS, FL
    3rd    25 (-149)
7th - ZACHARY BEATTY
#7 - MARCO ISLAND, FL
 DNS     4th 23 (-151)
Open TT 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - DANIEL WALLACE
#627 - TAMPA, FL
3rd2nd 4th2nd4th2nd2nd 156
2nd - SHANE BRITT
#9c - TARPON SPRINGS, FL
4th  8th3rd6th5th  109 (-47)
3rd - GREG BOYLE
#73c - PORT ORANGE, FL
     2nd1st1st 89 (-67)
4th - JORDAN GOETZ
#10 - LUTZ, FL
1st   1st 3rd  85 (-71)
5th - TREVOR QUAYLE
#1 - , 
   1st 3rd   58 (-98)
6th - THOMAS CERCIELLO JR
#90 - EUSTIS, FL
     5th4th  49 (-107)
7th - NOAH CHAMBERS
#90 - , 
     1st   31 (-125)
8th - GABRIEL DA SILVA
#444 - VERO BEACH, FL
2nd        27 (-129)
8th - JACOB COATS
#150 - OCALA, FL
   2nd     27 (-129)
10th - LEE BLACKMON
#47x - , 
       3rd 25 (-131)
10th - DOMENICK DAVIDS
#72 - CALLAHAN, FL
   3rd     25 (-131)
12th - MATTHEW BLACKMON
#47b - , 
       4th 23 (-133)
13th - JAMES ROLLAND
#369 - , 
   5th     21 (-135)
14th - JOSEPH GIANNOTTO
#484 - HASTINGS, FL
   6th     19 (-137)
15th - DAVE ZIKE
#50 - SAVANNAH, GA
   7th     17 (-139)
Open Quad TT 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - JEREMY LANIER
#57 - APOPKA, FL
3rd3rd 4th2nd1st1st2nd 188
2nd - JOHNNY VANCE
#111 - ROCKLEDGE, FL
5th2nd 6th 2nd2nd4th 146 (-42)
3rd - DUSTIN BEATTY
#2 - MARCO ISLAND, FL
 1st 1st   1st 90 (-98)
4th - JEFF SINN
#5 - DADE CITY, FL
1st  3rd1st    85 (-103)
5th - TRE WARNER
#33 - CENTER HILL, FL
2nd  5th4th    71 (-117)
6th - JOE SWATLAND
#64 - , 
     3rd3rd  53 (-135)
7th - CALEB BEATTY
#2x - MARCO ISLAND, FL
   8th   2nd 42 (-146)
8th - KENNY BULLINGTON
#229 - , 
   2nd     27 (-161)
9th - TYLER REYNOLDS
#9aa - , 
    3rd    25 (-163)
10th - RICK MORTENSEN
#31 - SEBRING, FL
4th        23 (-165)
11th - ERIK RICE
#87 - MACCLENNY, FL
   7th     17 (-171)
Youth Quad TT 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - LANE FUSSELL
#2 - ARCHER, FL
    1stDNS 1st 150
2nd - EMILY FUSSELL
#20 - ARCHER, FL
    2nd1st2nd2nd 112 (-38)
3rd - STELLA PONCE
#13 - OCALA, FL
    3rd 1st3rd 80 (-70)
4th - SHAWN BUTLER
#5 - , 
     2nd3rd5th 75 (-75)
5th - MADDOX BEATTY
#5x - MARCO ISLAND, FL
       4th 23 (-127)
5th - ARIEL HARPER
#1 - KEYSTONE HEIGHTS, FL
    4th    23 (-127)
$$OPEN PRO TT$$ 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - TRENT LOWE
#48 - , 
      1st  30
1st - BRANDON ROBINSON
#44 - OXFORD, PA
       1st 30
1st - TREVOR QUAYLE
#1 - , 
    1st    30
4th - BOBBY LUPICA
#15 - , 
    2nd    27 (-3)
4th - KODY KOPP
#43 - , 
      2nd  27 (-3)
4th - SAMMY HALTBERT
#69 - , 
       2nd 27 (-3)
7th - JAMES RISPOLI
#71 - , 
       3rd 25 (-5)
7th - DOMENICK DAVIDS
#72 - CALLAHAN, FL
    3rd    25 (-5)
7th - NOAH CHAMBERS
#90 - , 
      3rd  25 (-5)
10th - RYAN WELLS
#94 - , 
       4th 23 (-7)
10th - BILLY ROSS
#9r - , 
      4th  23 (-7)
12th - LOGAN MCGRANE
#19 - , 
       5th 21 (-9)
12th - JARED LOWE
#23 - , 
      5th  21 (-9)
MINI 50-65CC TT 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - JAKOB LEPPER
#17 - APOPKA, FL
2nd2nd 2nd2nd 2nd2nd 162
2nd - JULIEN PADILLA
#8 - LUTZ, FL
3rd  1st1st 1st1st 145 (-17)
3rd - BRODY HANSON
#99 - DUNNELLON, FL
1st1st       60 (-102)
4th - TRENTON RIVERA
#3r - DELAND, FL
4th3rd       48 (-114)
5th - MASON HARPER
#7 - KEYSTONE HEIGHTS, FL
    3rd    25 (-137)
5th - MARLEY GARCIA
#14 - , 
       3rd 25 (-137)
5th - LIAM MCROBERTS
#00 - PLANT CITY, FL
      3rd  25 (-137)
5th - NICHOLAS ACHATZ
#126 - , 
   3rd     25 (-137)
9th - MCKINLEY LEPPER
#04 - APOPKA, FL
    4th    23 (-139)
9th - LANDON WILSON
#12 - , 
       4th 23 (-139)
YOUTH/MAD DAWG TT 
Place - Name
Number - Hometown
10/5/2019
Finish
11/2/2019
Finish
11/16/2019
Finish
12/7/2019
Finish
1/18/2020
Finish
2/1/2020
Finish
2/15/2020
Finish
5/16/2020
Finish
Total Points
1st - BRODY HANSON
#99 - DUNNELLON, FL
   5th3rd1st1st1st 136
2nd - TRENTON RIVERA
#3r - DELAND, FL
   6th6th5th4th8th 97 (-39)
3rd - LANE FUSSELL
#2 - ARCHER, FL
    5th4th3rd7th 86 (-50)
4th - JORDAN GOETZ
#10 - LUTZ, FL
   1st1st    60 (-76)
5th - DAVE ZIKE
#50 - SAVANNAH, GA
     2nd 3rd 52 (-84)
6th - GEORGE LETOKIS
#58 - , 
      2nd4th 50 (-86)
7th - J REAS
#48 - , 
    4th  5th 44 (-92)
8th - CHRISTOPHER ACHATZ
#124 - , 
   2nd     27 (-109)
8th - TANNER REECE
#40 - CIN, OH
    2nd    27 (-109)
8th - JEFF EARL
#46 - , 
       2nd 27 (-109)
11th - JASON BECK
#7 - PORT ORANGE, FL
   3rd     25 (-111)
11th - JAKOB LEPPER
#17 - APOPKA, FL
     3rd   25 (-111)
13th - HAYDEN LABARRE
#21 - ORANGE PARK, FL
   4th     23 (-113)
14th - JON FOY
#47 - , 
      5th  21 (-115)
15th - TEAGG HOBBS
#79 - , 
       6th 19 (-117)
16th - RYAN METZGER
#21 - , 
       9th 13 (-123)
Back to Main Results Menu

Page Generated in: 0.199 Seconds